DŘEVOSTAVBY dle vašich přání

Dřevostavby na klíč stavíme na základě individuálních přání klienta. Klient za námi může přijít jak s projektem své stavby, který dokážeme zrealizovat, nebo i jenom s představou načmáranou na ubrousku. Následně mu zařídíme kompletně vše od projekce až po realizaci stavby. Výstavbu rodinných domů provádíme ve spolupráci s fungujícími a osvědčenými postupy a materiály firem Fermacell, Knauf, Airstop, Egger apod. 

Konstrukci stavby provádíme nejčastěji systémem letmé montáže. To znamená že výstavba probíhá přímo na staveništi. Oproti panelovým montážím je sice o něco pomalejší, tento mínus ale vyvažuje to, že při letmé montáži jsme schopni zajistit perfektní provázání konstrukce a tesařské spoje, které panelová montáž nedovoluje. Další plus je, že stavebník má od začátku pod kontrolou každý kousek stavby a vidí, co je obsaženo v sendvičových stěnách a kvalitu provedení. Velice dobré zkušenosti máme i se systémem CLT panelů, což je pomyslný vrchol dřevostaveb. Kde nosnou konstrukci stavby tvoří křížem vrstvené dřevo. Jedná se tedy už o masivní dřevěnou konstrukci. 

AMADENIS DŘEVOSTAVBY

GOPR0340.JPG

PROČ STAVĚT S NÁMI

ZÁRUKA 30 LET

Jsme si jisti kvalitou a poctivostí naší práce, záruka na veškeré statické prvky stavby je 30 let.

GARANCE PEVNÉ CENY

Zajištění hypotečního úvěru na základě záruky pevné ceny díla. Od podepsání smlouvy, nedojde-li k výrazné změně cen materiálů, zůstává cena díla neměnná a pevná, čímž odpadají dodatečné vícenáklady.

KVALITNÍ MATERIÁLY

Dbáme na použití vysoce kvalitních, certifikovaných stavebních materiálů.

RYCHLOST VÝSTAVBY

Dřevostavby lze postavit mnohem rychleji než klasické zděné domy, protože lze vyloučit tzv. mokré procesy a s nimi související technologické přestávky. Díky tzv. suché technologii lze stavět i v zimních měsících.

NÍZKÉ NÁKLADY

Naše domy se vyznačují vysoce nadstandardními tepelně izolačními vlastnostmi, které řeší jeden z nejpalčivějších problémů dnešní doby - stále rostoucí náklady na energie.

ABSENCE TĚŽKÉ TECHNIKY

Stavba postupem letmé montáže nám dovoluje stavět i na těžce dostupných místech.

STABILNÍ TEPLOTA

Skladba obvodového pláště chrání v létě před přehřátím domu a v zimě před chladem.

VÍCE PROSTORU

Oproti zděným domům jsou u dřevostaveb podstatně štíhlejší obvodové stěny. U domu o zastavěné ploše 100 m2 tak získáme cca 10 m2 navíc, což se projeví i na hodnotě domu.

JEDNODUŠŠÍ PŘESTAVBA

Díky použité technologii je přestavba dřevostavby podstatně jednodušší než je tomu u zděných domů.